Prokupačka Gradska izborna komisija donela je zaključak da Srpska stranka „Zavetnici“ u roku od 48 sati otkloni nedostatke izborne liste „Hrabro- Milica Đurđević Stamenovski- Srpska stranka Zavetnici“ , koji su smetnja za njeno proglašenje.
Potrebno je da dostave novu izbornu listu na obrascu LIGSP- 2/20, novi spisak birača koji podržavaju listu na obracsu LIGSP-5/20 i nove izjave birača na obrascu LIGSP- 6/20.
Oni su listu predali 20. maja sa svega 18 kandidata za odbornike u Skupštini grada Prokuplja za raspisane izbore za 21. jun.
Kako je danas 22. maj, ostaje da se vidi hoće li ovo biti treća do sada verifikovana lista na lokalu, jer su prethodno prihvaćene liste SNS i SPS.
Trending
- Naprednjaci ne daju da deca Kuršumlije dobiju besplatne udzbenike
- Naprednjaci znajte da ste i vi odgovorni za kriminal , ubistva…
- Zdravitas pustio pipke i u topličkim školama! Roditelji zaštitite interese svoje dece!
- Intervju – Ako ne volite AV, BIA ucenjuje da ga zavolite
- Zloupotrebe u Prokuplju. Gde su džipovi?
- Rio Tinto mafija i botovska bratija – izmene zakona kao pokrivalica za apsolutno gašenje slobode govora u Srbiji
- Tribina o Kosovu. Parović, Šarović, Ković, Boško, Đilas …..
- Svete mučenice Vera, Nada i Ljubav