Nepokošena trava na stadionu kraj jezera, klub ispao u niži rang, loša atmosfera u klubu, netransparentno trošenje budzetskih sredstava,proćerdano 25 hiljade evra budzetskog novca u 2019.godini, organi kluba birani protivno važećem satutu FK Jastrebac opšta su mesta funcionisanja FK Jastrebac, ali i sportskog saveza i većine klubova i protekle 4 godine u Blacu.
Poštovani gradjani ovo je slika i prilika na koji način je vodjen FK Jastrebac Blace dok se na mestu predsednika upravnog odbora kluba nalazio njegov kum, Marko Grujić, a Vasiljević na čelu fudbalskog saveza Toplice.
Grujić da javno iznese koliko je novca svih gradjana opštine Blace primio na kontu nadoknada za članstvo u opštinskim komisijama?!
Većini Blačana je u potpunosti jasno da se ne radi o nikakvim borcima za sport i javni interes već isključivo o borcima za svije lične interese.
Blace nije veterinarska stanica Blace!
DA SE BLACE PITA!
Nastaviće se!